اطلاعات خرید محصول

خرید از سایت به صورت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز می باشد . لایسنس پس از خرید به ایمیل معرفی شده از سمت کاربر ارسال می گردد.

در مورد لایسنس های نسخه های شبکه، این مورد به صورت سفارشی می باشد و پس از واریز وجه و هماهنگی با واحد فروش برای مشتری ارسال می گردد.

 

لایسنس های ارائه شده توسط بنیان، اورجینال بوده و دارای گارانتی بنیان و خود کمپانی ارائه دهنده اصلی می باشند.

اهداف ما :

۱ . ارائه محصولات اورجینال و قانونی

۲ . ارائه بهترین خدمات پشتیبانی و پاسخگویی

۳ . ارائه راه حل مناسب به مشترکین و کاربران خانگی، شرکت ها و سازمان ها

مطمئنا هر کدام از موارد بالا برای مشترکین ما دارای ارزش می باشد و کوتاهی در هر یک از موارد بالا، در اهداف ما نمی باشد.

با توجه به موارد ذکر شده بهترین و مناسبترین قیمت به مشترکین ارائه خواهد شد، و قیمت های پایینتر ارائه شده توسط برخی فروشندگان به علت نقص در یک یا چند مورد از موارد بالا می باشد.

 

این موضوع بستگی به محصول مورد نظر برای خرید دارد و برای هر یک از محصولات شرایط متفاوتی وجود دارد،به همین خاطر در صورت نیاز به محصولی که در کشور مد نظر شما به درستی کار کند، حتما قبل از خرید با کارشناسان و مشاورین ما موضوع را مطرح نمایید تا خرید صحیح انجام شود و بهترین انتخاب به شما ارائه گردد.لایسنس اینترنشنال برای همه محصولات قابل ارائه بوده ولی قبل از خرید باید هماهنگی صورت پذیرد.

به عنوان مثال:
محصولات کسپرسکی مبنی بر اینکه خریدار در منطقه خاورمیانه می باشد، تحویل می گردد ولی در صورت نیاز به استفاده خارج از محدوده خاورمیانه، با هماهنگی با کارشناسان فروش این امر مقدور می باشد

 

بعد از خرید اینترنتی،حداکثر طی ۲۴ ساعت همکاران ما محصول را به مشترکین تحویل خواهند داد و در طول این مدت با خریدار تماس خواهند گرفت.(البته در اکثر مواقع این فرایند بسیار کوتاهتر خواهد بود و ۲۴ ساعت در بدبینانه ترین شرایط خواهد بود)

در هر صورت، اگر به هر دلیل با شما تماسی گرفته نشد، خواهشمندیم با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن امور شما پیگیری شود.در حال حاضر، در صفحه خرید سریع فقط برای محصولات خانگی ایست، تحویل محصول بلافاصله پس از خرید صورت میگیرد.

در تمامی ساعات شبانه روز از طریق واتساپ میتوانید امور خود را با همکاران ما پیگیری بفرمایید که در ۹۹% مواقع آنلاین هستند و بلافاصله سوالات شما را پاسخگو بوده و امور شما را در تمامی زمینه ها (اعم از مشاوره پیش از خرید،حین خرید و پس از خرید +ارائه راه حل مناسب+ پشتیبانی و …) به سرعت پیگیری خواهند کرد.

 

در وبسایت , خرید با اطمینان خاطر در ۲۴ ساعت شبانه روز قابل انجام می باشد،برخی از محصولات بلافاصله تحویل می گردد و برخی دیگر نهایتا ظرف ۲۴ ساعت تحویل می گردد، البته ۲۴ ساعت در بدبینانه ترین حالت می باشد و معمولا زمان تحویل بسیار کوتاهتر می باشد.تیم آنتی ویروس ایران این اطمینان را به خریداران و کاربران عزیز می دهد که تمامی فرایند ها با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن پیگیری و انجام خواهد شد.

 

هر موردی که نیاز دارید را با ما در میان بگذارید, سعی می شود که محصول مورد نظر را تهیه و در اختیار شما قرار دهیم و یا اگر امکان تهیه آن را نداشته باشیم حتی المقدور شرکت یا همکاری که محصول مورد نظر شما را ارائه می کند و مورد اطمینان ما می باشد را معرفی خواهیم کرد.

بله . اطلاعات مربوط به محصولات تحت شبکه و سازمانی در سایت وجود دارد , امکان تهیه آن ها به صورت آنلاین به خاطر سفارشی بودن وجود ندارد. برای تهیه محصولات سازمانی می توانید از طریق کارشناسان ما استعلام قیمت دریافت کرده و تهیه کنید.

اطلاعات پرداخت

 در کل ۴ حالت وجود دارد که نیاز به پیگیری و رفع مشکل دارد:

۱ .  پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما آمده است، در این صورت طی ۲-۳ ساعت از طرف بانک اصلاح سند خواهد خورد و پول به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده خواهد شد.

۲ . پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیز نیامده است، در این صورت طی ۷۲ ساعت از طرف بانک اصلاح سند خواهد خورد و پول به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده خواهد شد.

۳ . پرداخت اینترنتی موفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیامده است، در این صورت معمولا طی ۲۴ ساعت پول به حساب ما واریز خواهد شد در صورتیکه این امر اتفاق نیافتد، میبایست پول از طرف بانک به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده شود و در صورتیکه هیچکدام از این دو حالت اتفاق نیافتد، خریدار میبایست جهت پیگیری به بانک خودش (مبدا) مراجعه نماید.

۴ . پرداخت اینترنتی موفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیز امده است ولی به علت خطای سیستمی (برای محصولاتی که تحویل به لحظه و آنی دارند) محصول تحویل داده نشود، در این حالت در پنل ما مشخص شده و به سرعت خرید مشتری پیگیری می گردد.

برای مشترکین گرامی نرم افزار های اورجینال، تخفیف و شرایط ویژه تمدید در نظر گرفته خواهد شد.تمامی لایسنس های نرم افزارهای اورجینال که اعتبار آنها پس از یک دوره زمانی یک ساله، دو و یا ……..به پایان می رسد، می بایست اعتبار آنها تمدید گردد.
اگر لایسنس قبلی از شرکت دیگری خریداری شده باشد نیز با ارائه لایسنس قبلی، کاربر امکان بهره مندی از تخفیف تمدید را دارد.
جهت انجام این امر، کاربران می توانند با شرکت تماس گرفته و پس از ارتباط با مسئول مربوطه از تخفیف و شرایط ویژه تمدید مطلع گشته و استفاده نمایند.
حتی اگر محصول قبلی با محصول درخواستی جدید متفاوت باشد، با هماهنگی با مسئول مربوطه امور تمدید امکان پذیر خواهد بود.

 

مسئولیت نگهداری از لایسنس، سریال یا کد فعالسازی محصولاتی که خریداری می گردد، به عهده خریدار می باشد.
در صورتیکه لایسنس شما به دلیل کم توجهی در نگهداری از آن توسط شخص دیگری استفاده شود ، در صورت استفاده بیشتر از حد مجاز توسط کمپانی ارائه دهنده مسدود می گردد.
آنچه که وظیفه ما می باشد، این است که در صورتیکه مشترک ما، لایسنس، سریال یا کد فعالسازی خود را گم کرده باشد، آنرا مجددا برای ایشان ارسال کنیم.

و یا میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت آن را مجددا دریافت نماییید.
در کمتر از ۲۴ ساعت اطلاعات محصول خریداری شده، مجددا بصورت کامل برای خریدار ارسال می گردد.

 

شرکتهای مختلف ارائه دهنده محصولات قوانین خاص خود را دارند. بعضی از آنها امکان انتقال از یک سیستم به سیستم دیگر را می دهند ولی برخی هم این امکان را نمی دهند.

حتما قبل از خرید محصول  توضیحات مربوط به آن را مطالعه کنید و در صورتی که پاسخ خود را یافت نکردید حتما از کارشناس مربوطه مشاوره بگیرید.

آنتی ویروس ایران با ایجاد این وبسایت هدف حذف واسطه و هزینه های حمل و نقل را مد نظر قرار داده و شما با خرید از این سایت در اسرع وقت و بدون صرف هزینه به صورت آنلاین محصول خود را دریافت می کنید.

در سایت هیچگونه محصول فیزیکی ارائه نمی دهیم.

کابران محترم می توانند از طریق شرکت سازنده لایسنس محصول خریداری شده را استعلام کنند.

ضمنا برخی از محصولات ارائه شده برای فعالسازی نیاز به رجیستر محصول در سایت اصلی شرکت سازنده دارند که خود دلیل بر اورجینال بودن لایسنس دارد . برخی از این شرکت ها همچون اویرا , بیت دیفندر, بولگارد,  مکافی, ججی دیتا می باشند.

کاربران محترم در تمام طول روز می توانند با ما در ارتباط باشند و موارد خود را مطرح کنند.

ما پاسخگوی شما هستیم حتی در روزهای تعطیل ( البته شاید در ایام تعطیل کمی با تاخیر پاسخ دهیم ولی حتما در خدمت شما خواهیم بود ).