دوشنبه, 02 فروردين 1395

تفاوت لایسنس اصلی و تقلبی در آنتی ویروس ESET مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

کاربر گرامی:


لطفا جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو ، در زمان خرید لایسنس ESET نهایت دقت را به عمل آورید.
جهت جلوگیری از بین رفتن داده های حساس و ایجاد امنیت در کامپیوتر و شبکه خود، انتخاب در خرید محصول امنیتی معتبر، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
امروزه به روز بودن آنتی ویروس در هر لحظه، نقش حیاتی در حفظ و نگهداری اطلاعات موجود در کامپیوتر و شبکه دارد و این مهم تنها با استفاده از محصول امنیتی دارای لایسنس معتبر میسر می باشد.
جهت حفظ حقوق کاربران گرامی، آنتی ویروس ایران، لایسنس های معتبر شرکت ESETرا ارائه می نماید و موارد ذیل را جهت تشخیص لایسنسهای اصلی به اطلاع مشتریان گرامی می رساند :

نسخه خانگی آنتی ویروس نود32 و اسمارت سکوریتی ایست:

-         لایسنسهای معتبر ESET به صورت 20 کاراکتر انگلیسی بوده که به پنج قسمت 4 کاراکتری تقسیم شده است و برای فعال نمودن آن به سایت  eset.com مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم مربوطه ، لایسنس فعال شده و مشخصات لایسنس که شامل نام کاربری و پسورد می باشد ، مستقیماً از شرکت  ESET به ایمیل کاربر ارسال می گردد.
-         زمان استفاده از لایسنس یک سال بوده که پس از فعال نمودن لایسنس آغاز می گردد و در طول یکسال هیچ تغییری در نام کاربری و رمز عبور لایسنس ایجاد نشده و نیازی به وارد کردن مجدد مشخصات لایسنس نمی باشد.
-         به روز رسانی آنتی ویروس به صوت اتوماتیک و در اولین فرصت انجام شده و باعث جلوگیری از آلوده شدن سیستم کاربر توسط ویروس های جدید می شود.
-         در صورت مفقود شدن کارت لایسنس ، کاربر با مراجعه به سایتeset.com  و وارد نمودن ایمیل، قادر به دریافت مجدد نام کاربری و پسورد خود می باشد.
-         لایسنس معتبر بر روی نرم افزار دانلود شده از سایت eset.com قابل فعال سازی می باشد.
-         در صورت ارائه نسخه جدید آنتی ویروس بصورت اتوماتیک پیغام بروز رسانی برنامه داده شده و در صورت تمایل کاربر می تواند آن را دانلود و نصب نماید.

خواندن 3946 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 20:40
تفاوت لایسنس اصلی و تقلبی در آنتی ویروس ESET - 5.0 out of 5 based on 3 votes

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Copyright AntivirusIran © 2012-2017   |   كليه حقوق محفوظ و متعلق به آنتي ويروس ايران مي باشد