چهارشنبه, 30 بهمن 1392

Bitdefender بهترین آنتی ویروس از نظر آزمایشگاه AV-Test

این مورد را ارزیابی کنید
(50 رای‌ها)

 

AV-Test

آزمونهای ویژه انجام شده بر روی ۲۵ محصول خانگی و ۹ محصول سازمانی ، قابلیت های این محصولات را در بخشهای مختلفی مانند : محافظت در برابر تهدیدات ، تاثیر بر کارایی سیستم و قابلیت استفاده آنها به نمایش می گذارد.
اخیرا مرکز سنجش مستقل AV – Test ، نتایج مجموعه ای ازآزمونهای خود بر روی محصولات مختلف آنتی ویروس و ضد بد افزار در سیستم عامل ویندوز ۸ و ۸٫۱ را منتشر کرده است.
در این آزمون هردو راهکارهای تجاری و خانگی مورد آزمایش قرار گرفتند. جهت افزایش صحت نتایج ، این تحلیل با استفاده از نسخه های نهایی هریک از برندها که در نوامبر و دسامبر گذشته عرضه شده است ، صورت گرفته است.
برای هریک از محصولات،AV-Test ،امتیازاتی را برای حفاظت،عملکرد و قابلیت استفاده در نظر گرفته است. هرامتیازازعدد ۰ تا ۶ می باشد و حاصل جمع این اعداد، امتیاز کل را تشکیل می دهد.


فاکتور “حفاظت” نشانگر قابلیت و قدرت محصول در مسدود کردن بد افزارهای شناخته شده و یا ناشناخته می باشد. محصولاتی که امتیاز۶ از حفاظت را گرفته اند، تقریبا ۱۰۰ درصدازبد افزارها رامسدود کرده اند.فاکتور”عملکرد”مقیاسی برای اندازه گیری تأثیرمحصول برروی سرعت سیستم است.فاکتور “قابلیت استفاده” تابعی ازتعداد تشخیص مثبت کاذب درموقعیتهای مختلف است. شاید “قابلیت استفاده”واژه مناسبی برای این تعریف نباشد ،اما در هر صورت شکی نیست که یک مقیاس سنجش ارزشمند محسوب می شود.
در جدول زیر امتیازات راه کار های سازمانی مختلف که مورد سنجش قرار گرفتند موجود می باشد:

 

AV-Test

بیت دیفندرباکسب امتیازکل ۱۷٫۵ ، محصول ممتاز در بخش راه کار های سازمانی می باشد. بیت دیفندر امتیاز بسیار نزدیک به ۱۰۰٪ را در بخش “تشخیص” دریافت کرده است.
دراین جدول امتیازات محصولات بخش خانگی قابل مشاهده است:

 

AV-Test

در این بخش نیز محصول خانگی اینترنت سکوریتی ۲۰۱۴ بیت دیفندر و کسپرسکی اینترنت سکوریتی ۲۰۱۴، با امتیاز ۱۸ در صدر جدول امتیازات قرار دارد. پس از این دو محصول آنتی ویروس آویرا با امتیاز ۱۷٫۵ در رتبه بعدی قرار گرفته است.

نمودارهای زیر درصد مسدود شدن بد افزارهای مختلف توسط هر برند را در ماه December به نمایش می گذارد.

خواندن 4597 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 15 اسفند 1392 ساعت 10:40
Bitdefender بهترین آنتی ویروس از نظر آزمایشگاه AV-Test - 5.0 out of 5 based on 50 votes

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Copyright AntivirusIran © 2012-2017   |   كليه حقوق محفوظ و متعلق به آنتي ويروس ايران مي باشد