شنبه, 26 بهمن 1392

جوایز و نتایج AV-Test

این مورد را ارزیابی کنید
(48 رای‌ها)
AV-Test
انستیتو AV-TEST در تاریخ ۱۱ فوریه ۲۰۱۴   جایزه AV-TEST AWARD را به بهترین نرم افزارهای امنیتی که حفاظت در برابر آلودگی های بدافزاری را ارائه می کنند اعطا کرد. این جایزه به بهترین محصولات خانگی و شرکتی ویندوز در دو رده « حافظت» و «عملکرد» اعطا خواهد شد. امسال AV-TEST AWARD برای اولین بار به بهترین برنامه آنتی ویروس که بهترین حافظت را برای سیستم های آندروئید به ارمغان آورد تعلق گرفت . انستیتو AV-TEST از جایزه AV-TEST AWARD برای تقدیر از موثرترین برنامه های آنتی ویروس تست شده در رده های تست متفاوت استفاده می کند.

 

AV-Test

 AV-TEST AWARD برای بهترین حفاظت در سال ۲۰۱۳ به بهترین محصول از نظر اثر حفاظتی بر روی سیستم های عامل ویندوز و آندروید اعطا می شود. این جایزه محصولات را بر اساس مقدار حفاظت از کاربر در برابر تهدید هایی مثل آلودگی های بدافزار ایجاد شده توسط حمله های روز صفر رده بندی می کند، مثلا در این رده حمله های صورت گرفته از جانب وبسایت ها و ایمیل های مخرب بررسی می کند
کاربران خانگی ( ویندوز) : Bitdefender Internet Security
کاربران شرکتی ( ویندوز) : F-Secure Client Security
دستگاه های موبایل ( آندروئید) : Antiy AVL

 

AV-Test

AV-TEST AWARD به بهترین عملکرد نرم افزار امنیتی در سال ۲۰۱۳ که کمترین تاثیر را بر روی عملکرد سیستم پس از نصب داشته باشد اعطا خواهد شد. تست های انجام شده شامل فعالیت های معمول مثل بارگذاری وبسایت ها، دانلود نرم افزار، نصب و شروع برنامه ها و کپی های فایل ها می شود.
کاربران خانگی ( ویندوز) : Bitdefender Internet Security
کاربران شرکتی ( ویندوز) : Symantec Endpoint Protection

برای اینکه آنتی ویروس ها بتوانند برای AV-TEST AWARD تایید شوند باید همه روندهای تایید AV-TEST مربوط به برنامه امنیتی خانگی یا شرکتی در سال ۲۰۱۳  را طی کرده باشند. این روندهای تایید هر دو ماه یکبار انجام می شود. در این روند رده های  مختلفی مثل حفاظت، عملکرد ، سهولت استفاده تحت پوشش قرار می گیرند  و برنامه ها در زمانی که حفاظت نسبت به تهدید های جاری را ارائه می کنند از نظر عملکرد بررسی می شوند. همه تحلیل ها تحت شرایط تست واقعی به صورت همزمان انجام می شود. بعدا نتایج ثبت شده به طور مستقل نسبت به میانگین جاری صنعتی در آن بخش ارزیابی می شوند و  امتیازهای آنتی ویروس ها نیز نسبت به این میانگین محاسبه می شود. در مورد خاصی که دو محصول نتایج تست یکسانی داشته باشند، برنده بر اساس نتایج دقیق امتیازها اعلام می شود.

محصولات خانگی

AV-Test

 

محصولات شرکتی

AV-Test

 

آنتی ویروس های موبایل ( اندرویید )

AV-Test

 

میانگین اثر گذاری بر عملکرد سیستم

محصولات خانگی

AV-Test

 

محصولات شرکتی

خواندن 4298 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 04 اسفند 1392 ساعت 13:44
جوایز و نتایج AV-Test - 5.0 out of 5 based on 48 votes

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Copyright AntivirusIran © 2012-2017   |   كليه حقوق محفوظ و متعلق به آنتي ويروس ايران مي باشد