چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396

تحت هیچ شرایطی آنتی ویروس خود را غیر فعال نکنید مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

زمانی که کاربران یک آنتی ویروس محافظ را بر روی سیستم خود نصب می کنند، آنقدر آسوده خاطر و مطمئن می شوند که فراموش می کنند به برخی از مسائل توجه لازم را داشته باشند. اما ما به عنوان یک موضوع کاملا جدی، نظرات و انتظارات را به اشتراک می گذاریم و به همین دلیل است که کاربران به راحتی می توانند از راهکارهای امنیتی ما استفاده کنند و در امنیت کامل به سر برند. این مقاله هم به همین منظور نوشته شده است؛ تا کاربران از ویژگی های راهکارهای امنیتی خود به درستی بهره مند شوند.

با این حال ممکن است حالتی پیش آید که نظر شما در مورد یک اپلیکیشن یا یک وبسایت با نظر آنتی ویروس کاملا متفاوت باشد. به طور مثال شما مطمئن باشید که وبسایت منتخب قابل اطمینان و خوب است اما نظر آنتی ویروس چیز دیگری باشد و با شما مخالفت کند و فعالیت را مسدود یا پاپ آپ هشدار دهد.

اگر در مورد لینک یا اپلیکیشن اطمینان کافی دارید، اما آنتی ویروس با شما در حال بحث است و آن را تایید نمی کند، شما می توانید آن اپلیکیشن یا لینک را به صفحه ی استثناها اضافه کنید. در آن صورت آنتی ویروس به قول معروف بیخیال این موضوع می شود و مخالفتی با شما نخواهد داشت. فقط در نظر داشته باشید که مجبور کردن آنتی ویروس و چشم پوشی آن از می تواند برای شما خطراتی را به همراه داشته باشد که در نهایت به آلودگی سیستم منجر شود. فراموش نکنید که شما می توانید حتی توسط یک وبسایت یا اپلیکیشن کاملا رسمی به خطر بیفتید.

هنوز هم مایلید این کار را انجام دهید؟ 

download

تحت هیچ شرایطی نباید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید، حتی اگر راهکار امنیتی مانع راه اندازی شما از یک اپلیکیشن و یا بازدید از یک لینک شود. اگر که 100% از امنیت اپلیکیشن یا لینک مطمئن هستید تنها کافی است آن را به لیست استثناها که در قسمت آموزش تصویری فایل اعتمادسازی به آن اشاره کردیم اضافه کنید. در صورتی که از امنیت آن مطمئن نیستید، بهتر است توصیه ی آنتی ویروس را جدی بگیرید و از اجرا کردن اپلیکیشن یا کلیک بر روی لینک خودداری کنید. تست مستقل تصدیق می کند که میزان هشدار اشتباه اینترنت سکیوریتی بسیار کم است، بنابراین توصیه های آن را جدی بگیرید.

خواندن 2127 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396 ساعت 12:04
تحت هیچ شرایطی آنتی ویروس خود را غیر فعال نکنید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Copyright AntivirusIran © 2012-2017   |   كليه حقوق محفوظ و متعلق به آنتي ويروس ايران مي باشد