سه شنبه, 29 بهمن 1392

مطالبی در مورد OPSWAT Security Score Beta

این مورد را ارزیابی کنید
(54 رای‌ها)

Security Score محصول OPSWAT یک ابزرا رایگان برای اسکن کردن کامپیوتر شما از نظر برنامه های کاربردی امنیتی نصب شده است و به شما یک امتیاز همراه با توصیه هایی در مورد نحوه بهبود امتیاز و امنیت دستگاه تان ارائه می کند. برای یافتن امتیاز امنیت تان می توانید آ نرا دانلود و نصب کنید.

مطالبی در مورد  OPSWAT Security Score Beta

 

 

ابزار Security Score قدرتش را از جعبه ابزار توسعه OPSWAT می گیرد که می تواند با راه حل های دیگر یکپارچه شود تا اجازه تشخیص و مدیریت آنتی ویروس، آنتی فیشینگ، پشتیبان گیری، مدیریت بسته ها، فایروال، اشتراک گذاری فایل عمومی، رمزگذاری هارد دیسک و شناخت انواع دیگر برنامه های شخص ثالث را بدهد. Security Score برای اسکن کامپیوتر شما از نظر وجود این برنامه ها و به دست آوردن اطلاعاتی در مورد وضعیت کنونی آنها از OESIS استفاده می کند. این اطلاعات بعدا برای تولید امتیاز شما استفاده می شوند.

محاسبه امتیاز OPSWAT برمبنای گزارش های صنعت امنیت و تحقیقات بازار ، بیش از ده سال تخصص در حوزه امنیت و بازخورد از فروشندگان تکنولوژی امنیت پیشگام در مورد اهمیت نسبی رده ها و وضعیت نرم افزار امنیتی صورت می گیرد.

مطمئن بایشد که امتیاز شما با استفاده از محصولاتی که OPSWAT تایید می کند دقیق است. گواهینامه OPSWAT تایید می کند که این محصولات می توانند به دقت شناسائی شوند و توسط OESIS ارزیابی شوند یعنی اینکه اطلاعات مورد نیاز برای امتیاز کامپیوتر شما در دسترس خواهد بود. اطلاعات محصولات تایید شده طلائی OPSWAT  برای همه اجزای امتیاز در رده متناظر در دسترس قرار دارد.

خواندن 7482 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 15 اسفند 1392 ساعت 10:42
مطالبی در مورد OPSWAT Security Score Beta - 5.0 out of 5 based on 54 votes

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Copyright AntivirusIran © 2012-2017   |   كليه حقوق محفوظ و متعلق به آنتي ويروس ايران مي باشد