دسته‌بندی نشده

بررسی اعتبار لایسنسهای کسپرسکی مطلب ویژه

بررسی لایسنسهای ارائه شده کسپرسکی :

تـــوجـــــــه : هیچ کد یا لایسنسی به نام OEM توسط کسپرسکی تولید و به فروش نمی رسد ، در آنتی ویروس ها محصولات OEM به صورت فایل های نصبی و فقط روی یک سخت افزار مشخصی نصب می شوند به عنوان مثال شرکت Asus روی یک مدل از مادربردهای خود یک فایل نصبی آنتی ویروس ارائه می دهد که بعد از نصب بدون وارد کردن کد فعال سازی ۳۶۵ روز آنتی ویروس فعال می شودپس دقت کنید هیچ کد لایسنسی به نام OEM وجود نداردتعدادی از فروشگاه ها اقدام به فروش یک کد فعال سازی یا لایسنس به چند کاربر می کنند که با این کار لایسنس بعد از گذشت چند ماه توسط شرکت کسپرسکی بسته خواهد شد که در این حالت کاربران پول خود را از دست می دهند و فروشنده به سود سرشاری می رسد.

از آنجا که روز به روز، فروشندگان آنلاین محصولات کسپرسکی افزایش پیدا کرده است و این فروشندگان برای رقابت و فروش بیشتر، لایسنس های ارزان قیمت و کارکرده را به جای لایسنس های جدید می فروشند، روش شناسایی لایسنس های محصولات کسپرسکی را قدم به قدم توضیح می دهیم.

قبل از فعال سازی لایسنس ابتدا یک حساب کاربری کسپرسکی ایجاد کنید برای این کار به وب سایت my.kaspersky.com وارد شوید و مراحل زیر را طی کنید.

۱. ایمیل آدرس خود را در کادر مربوطه نوشته و یک پسورد مطمئن برای آن انتخاب کنید. این پسورد باید حداقل ۸ کاراکتر انگلیسی باشد و تشکیل شده از حروف کوچک ، بزرگ و علامت ها باشد و مراحل را مانند عکس زیر طی کنید.

 2. بعد از تکمیل فرم بالا صفحه زیر باز می شود.

۳. در این مرحله یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی حساب کاربری کسپرسکی به ایمیل ثبت شده ارسال می شود که مانند تصویر زیر روی ACTIVATE THE ACCOUNT کلیک کنید.

۴. در این مرحله پسورد خود را که در زمان تکمیل فرم ثبت نام انتخاب نموده اید را وارد می کنید روی Activate and sign in  کلیک کنید.

۵. کشور خود را مانند تصویر روی Others قرار دهید و روی گزینه Done کلیک کنید.

۶. در این قسمت از منوی بالای صفحه گزینه Licenses را انتخاب نمایید و لایسنس خریداری شده را در بخش مشخص شده وارد کنید و گزینه ADD را انتخاب نمایید.

۷. عکس زیر نشان دهنده یک لایسنس Kaspersky Internet Security با مدت اعتبار ۳۶۵ روز که قابلیت نصب بر روی چهار دستگاه را دارد و تا به حال فعال نشده است.

توجه داشته باشید در صورتی که لایسنس قبلا فعال شده باشد مثلا اعتبار لایسنس یکساله از ۳۶۵ روز کمتر است که دراین صورت یعنی لایسنس قبلا به کاربر دیگری فروخته شده است .

تمامی لایسنس های اورجینال کسپرسکی قابلیت ثبت در وب سایت شرکت کسپرسکی را دارند و طبق قانون کسپرسکی مثلا برای یک لایسنس ۱ کاربره قابلیت ۲ بار فعال سازی و برای لایسنس ۴ کاربره ۸ بار فعال سازی وجود دارد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *