۱ .  در صورت تمایل جهت تحویل آنلاین در زمان پرداخت و خرید، لایسنس به همراه لینک دانلود و آموزشهای نصب لازم از طریق ایمیل  خریدار ارسال میگردد. لذا این دسته از خریداران، میبایست نرم افزار مربوطه را از طریق لینکهای موجود در ایمیل ارسالی یا صفحه دانلود آنتی ویروس دریافت نمایند.

 

۲ .  کلیه راهنمائی های لازم برای مراحل نصب و فعالسازی لایسنس آنتی ویروس به طور کامل در ایمیل ارسالی  قرار داده شده است. بدیهی است کارشناسان ما آماده ارائه خدمات مشاوره و راهنمائی در اینگونه موارد می باشند.

 

۳ .  پس از پرداخت آنلاین و انجام خرید، هیچ کالائی مرجوع، تعویض یا پس گرفته نمیشود. لذا در انتخاب خود نهایت دقت لازم را مبذول دارید.

 

۴ .  هرگونه سوء استفاده از کارت/حساب دیگران برای خرید از این وب سایت، هیچگونه مسئولیت حقوقی یا مدنی را متوجه این فروشگاه نمی نماید. این فروشگاه پس از دریافت کد تاییده پرداخت از بانک، اطلاعات مربوط به کالای درخواستی را برای آدرس ایمیل وارد شده توسط خریدار ارسال می نماید.

 

۵ . چنانچه آدرس ایمیل نادرست وارد شود، سفارش به حالت تعلیق در می آید و بدیهی است که کالای خریداری شده صرفا به آدرس ایمیل دارنده حساب بانکی که از آن پرداخت صورت گرفته، پس از احراز هویت قانونی و تایید مراجع مربوطه تحویل داده خواهد شد.

 

۶ . این فروشگاه، پس از دریافت تاییدیه دیجیتال پرداخت الکترونیک از سوی بانک عامل خود نسبت به ارسال محصول اقدام می نماید. در صورتیکه مبلغ از حساب خریدار کسر گردد ولی تاییدیه بانک دریافت نگردد، این خرید، یک خرید ناموفق محسوب گردیده و محصولی ارسال نمیگردد. در اینگونه موارد خریدار میتواند با شرکت درگاه الکترونیک مورد نظر جهت پیگیری پرداخت تماس حاصل نماید.

 

۷ .  استفاده همزمان از یک لایسنس بیش از حد تعداد کاربران مجاز آن، ممکن است باعث از بین رفتن کل محصول برای تمامی استفاده کنندگان آن لایسنس شود. در صورت حادث شدن چنین موردی، مسئولیت از دست رفتن لایسنس به عهده خریدار می باشد.

 

 ۸ .  کلیه لایسنس های ارائه شده توسط این فروشگاه اورجینال می باشند.

 

۹ . پشتیبانی از طریق ارسال تیکت میباشد. ارائه خدمات از طریق پاسخگویی سریع به تیک ها , پشتیبانی از راه دور ( Anydesk ) , چت آنلاین و ایمیل خواهد بود.